Kvēlsveces
Ielauztu kvēlsveču, sprauslu un skrūvju demontāža

Kvēlsveču demontāža

Tikai ar aukstā laika iestāšanos, lielākā daļa dīzeļauto īpašnieku sāk domāt par kvēlsveču nomaiņu, jo bojātas kvēlsveces nespēj pietiekoši uzsildīt degkameru. Automašīnas motoru ir apgrūtinoši piestartēt, vai nevar to izdarīt vispār, tad auto īpašnieki vēršas autoservisos pēc palīdzības. Aizdedzes svecēm ir nepieciešama regulāra maiņa, kura jāveic ik pēc 60 tūkstošiem kilometru, to ieteicams darīt arī ar kvēlsvecēm. Vadoties pēc šī ieteikuma Jūs, iespējams, izvairīsieties no lielākām problēmām. Ja kvēlsveces nav savlaicīgi mainītas (vairāk nekā 60 tūkstoši kilometri), tad ir diezgan liela iespējamība tās nolauzt.

Vītnes daļa bieži tiek bojāta korozijas rezultātā un skrūvējot ārā kvēlsveci tā nolūzt. Lielākā daļa auto servisu piedāvā noņem motora galvu un tad demontēt kvēlsveci!

Mēģinot izurbt kvēlsveci, bez speciālajiem instrumentiem, nenoņemot motora galvu ir liela varbūtība sabojāt motora galvu! Neievērojot demontāžas tehniku ir liela varbūtība, ka metāliskās skaidas var nokļūt sadegšanas kamerā un radīt lielas problēmas sabojājot virzuli un cilindra darba virsmu, vai ieķerties vārstos.

Tāpēc, ja jums ir nolauzta vai “iedegusi” kvēlsvece, tad labāk nemēģiniet to demontēt ar paša spēkiem. Jūs varat tikai vēl vairāk sarežģīt darbu speciālistam un tādējādi palielināt kvēlsveces demontāžas izmaksas. Lētāk un drošāk uzticēties profesionāļiem.

Demontāžas tehnoloģija

Lai demontētu nolauztu kvēlsveci, nepieciešams speciāls instrumentu komplekts - centrēšanas, divdimensiju urbji, speciālas tapiņas, mazie reversa āmuri un citas specifiskas lietas. Šādi instrumenti reti kad ir standarta auto servisa aprīkojumā, un spēja demontēt nolauztu kvēlsveci ir specifisks darbs, kas prasa pieredzi un zināšanas.

Kvēlsveces demontāžas kārtība:

  1. Tiek centrēts kvēlsveces atveres urbums;
  2. Tiek izveidots urbums kvēlsvecē;
  3. Izmantojot vītņurbi iegriezta vītne kvēlsveces korpusā (šī tehnoloģija var atšķirties atkarībā no lūzuma veida);
  4. Ar reversā āmura palīdzību no sēžas tiek demontēta kvēlsvece;
  5. Gadījumā, ja ir nolūzis kvēlsveces gals - ir cita demontāžas tehnoloģija.

Pati kvēlsveces demontāža ir sarežģīta, tā var ilgt no 40 minūtēm līdz pat 5 darba stundām, atkarībā no darba sarežģītības pakāpes.

Cenas

€ 20

Standarta kvēlsveces nomaiņas izmaksas (ar brīvu piekļuvi)

€ 30

Bez brīvas piekļuves (piekļuvei traucējošu detaļu noņemšana nepieciešamā darba izpildei) stundas tarifa likme

€ 80

Ielauztu kvēlsveču demontāžas pakalpojums nenoņemot cilindra galvu, aptuvenā cena

Kāpēc izvēlēties tieši mūs?

Veicam jebkura veida kvēlsveču demontāžu un montāžu;

Izpildam jebkuras sarežģītības nolauztu kvēlsveču demontāžu;

Atjaunojam vītni gan svecēm, gan kvēlsvecēm;

Sagatavojam sveces sēžas;

Uzstādām jaunas sveces;

Jums nekur nebūs jābrauc! Mēs atbrauksim pie Jums! Pakalpojumu sniedzam kā Rīgā, tā visā Latvijas teritorijā.

Mēs veicam ielauztu, nolauztu un “iedegušu” kvēlsveču demontāžu un nomaiņu pret jaunām ievērojot visus auto ekspluatācijas noteikumus. Lai veiktu visus demontāžas darbus mums ir visi nepieciešamie instrumenti un aprīkojums no labākajiem speciālajiem instrumentu ražotājiem.